Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Svou kariéru začala jako modelka již před 14 lety. Jednoho dne se jí náhodou její kamarád, majitel modelingové agentury, jestli by nechtěla zkusit udělat casting na reklamu. A ona řekla, že ano, udělala ho a vyhrála. Tak začíná její příběh.

Norkys vypráví:

Pak jsem účinkovala v hodně reklamách a taky na přehlídkách. Byli to třeba reklamy na různé značky telefonů, aut, atd. Během těchto let jsem také studovala obor Správu podniků, ale také jsem musela cestovat do USA, protože jsem tam měla nabídky jako modelka. Když jsem se vrátila, začala jsem studovat Reklamu a obchod na univerzitě Simóna Rodrígueze, to mne bavilo. Pak jsem v roce 1999 zkusila štěstí na Miss Venezuela. Musím vám povědět, že během mé kariéry modelky jsem také pracovala v pořadu La gente de la maňana (pozn.ranní show) jako modelka-křoví s Nelsonem Bustamentem. Bylo ta na kanálu RCTV. Obrazek
Pak jsem s ním znovu pracovala v Atrévete a v Soñar cuando apenas comenzaba. Také jsem účinkovala jako modelka-křoví v loterii Triple Gordo.
Jako všechny holčičky jsem snila o účasti na Miss Venezuela. Stala jsem se první vicemiss, z čeho jsem měla velkou radost. Stala jsem se také Miss úsměv a Miss foto. Po tomto finále jsem byla na dalších 4 mezinárodních soutěžích, mezi nimi byly El Reinado Internacional del Café, kde jsem vyhrála šerpu za nejhezčí tvář a disciplínu za přípravu nejlepší kávy. Pak jsem byla na Punta del Este v Uruguayi, kde jsem vyhrála Miss Atlántico. Také jsem se zúčastnila Miss Latina a Miss Mesoamérica v Houstonu.
To nejdůležitější čemu jsem se na Miss naučila, byla tolerance. Poznala jsem různé lidi, někteří byli egoisté, závistivci, a zlomyslní. Vždy jsem se snažila zůstat sama sebou, byla jsem velmi nesmělá, ale teď už nejsem.
Měla jsem dvouletou smlouvu s jiným kanálem, ale mou prioritou byla v té době kariéra mezinárodní modelky.Přesto jsem se nikdy nevzdala myšlenky na to, že bych se stala herečkou. A to proto, že tuhle kariéru jsem viděla jako trvalejší, může přetrvat déle. Kariéra modelky je prchavá a pak tě v jistém věku chtějí jen jako mladou maminku a tak.

Její začátek na RCTV Obrazek
Sen stát se herečkou se mi velmi brzy splnil. RCTV mi nabídlo roli Desirée v Juaně la virgen. Pomohlo mi hodně lidí, mezi nimi i José Simón Escalona, María Eugenia Marrero, Jhonny Pulido, Hernando Farías. Byla to pro mne výzva a chtěla jsem dokázat, že budu mít úspěch. Desirée byla velmi zlá žena a bylo pro mne těžké se s ní identifikovat. Díkybohu, že diváci byli velmi spokojení. Jsem velmi šťastná žena.

Po jejím skvělém debutu ji RCTV nabídla roli Chiqui Lorenz v telenovele Mi gorda bella, proslulé topmodelky, která bojuje o lásku Oresta (Juan Pablo Raba). Její soupeřkou nebyl nikdo jiný než tlusťoška, která nakonec vyhrála.
Chiqui mi dala šnaci ukázat lidem, že jsem všestranná herečka. Byla to výzva a ty komentáře, které jsem dostávala byly hodně povzbuzující.
Pak přišla hlavní role v Estrambotice, v telenovele Martina Hahna, kde jsem dostala příležitost zahrát si trojroli: Anastaciu, Alexandru a Catalinu, trojici mladých krásných sester.
Další rolí Norkys byla Ana Jesús Amaral v Kruté lásce , kde její nečekané těhotenství doslova zamávalo se scénářem, ale nakonec si za tuto roli vysloužila titul herečka roku.
Přes úspěchy telenovel se nebála a vzala roli v celovečerním filmu 13 sekund, který poukazuje na problematiku sociálních vztahů ve společnosti, kterým se vyšvihla mezi herecké špičky Jižní Ameriky. Následující projekt Pane prezidente je velmi kontroverzním tématem venezuelské politiky, uvedený jako protiúder znárodnění televizní stanice RCTV.

Jejím posledním projektem je telenovela La Trepadora, kde hraje  po boku Jeana Paula Lerouxe.


Důvěrně

Obrazek
Nemám ráda zvířata. Takhle na pohled mi připadají krásná a na obrázku velmi roztomilá. Ale neodvážím se žádného zvířete dotknout.
Mám ráda pláž.
To první, co vidím na muži je jeho srdce, i když ho vlastně nemůžu vidět…ale cítím ho.
Můj ideální muž musí být inteligentní, musí spolupracovat, být věrný, velmi laskavý a velmi chápavý.
Tajemství stabilního vztahu je podle mne důvěra a komunikace.
Jsem velký snílek a jsem podnikavá. Jsem upřímná, ale nevím, jestli tohle není chyba. Také jsem velmi impulsivní.
Moje oblíbené jídlo je kreolský pabellón.
Mám fóbii z hadů a švábů.
Mé tajemství krásy: Nejdu spát aniž bych si neumyla pokožku.
Část, která se mi nejvíce líbí na mém těle jsou prsa a nelíbí se mi má lýtka.
Nepovažuju se za sexbombu, ale ano jsem sexy žena.
Jednou mne nabídli fotit do Playboye, ale nechtěla jsem se stát součástí této vulgarity.
Je vdaná s Leonardem ‚‘láskou svého života‘‘, jak o něm říká. Nedávno porodila svého prvního syna Sebastiana.

TELENOVELY:

Mi Gorda Bella (2002)
Juana La Virgen (2002)
Estrambotica Anastasia (2004)
Amor A Palos (2005 - 2006)
La Trepadora (2008)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

gaga

(jan, 13. 9. 2010 12:29)

cau kote jsem s tebe v rospacich

chicqiu

(ivana, 26. 3. 2010 10:06)

nema na teba nikto

čiki

(denisa, 14. 2. 2010 13:21)

takova herečka nadherna kdybich vipadala jako ona to bo bylo

čiki

(viktorie, 12. 1. 2009 14:42)

caw kičinkiro znaš mě ? si very krasna moje nej země je spain vieš maj sa pekně ao

ahoj

(adela, 13. 1. 2008 12:34)

ahoj čikinkyro tvoje adelka

 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2021 >>