Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Norkys Batista-Ana de Jesús Amaral

Ve středu víru kosmopolitního města, žije Ana Jesús Amaral (Norkys Batista), slušná dívka, hluboce věřící křesťanka a oběť mužské (macho) společnosti.

Přesvědčena o tom, že ženy mají velkou moc, jestliže mezi nimi vznikne porozumění pomoci si, řídí se následujícím heslem: ''Braňte si svou důstojnost, ženy''!!!
Pustí se do boje, aby podpořila známou novinářku Patriciu Laru, případ ženy, s kterou její manžel manipuluje.

V této době se také Ana dá znovu dohromady s Juanem Marcem Coronelem (Luciano d´Alessandro), který byl v dětství její dětskou láskou, byl to první muž, který ji políbil. Teď se, ale z tohoto odvážného chlapce stal skvělý advokát, který obhajuje žalující stranu.

Juan Marco je šílený sukničkář. Má předsevzetí vyhrát sázku, kterou uzavřel se svým kamarádem Luisem Lamem. To ho zavazuje k tomu, aby měl 70 žen za rok. Když to splní, získá 100 000 dolarů.

Ana Jesús je právě ta sedmdesátá žena, kterou musí svést. Nebude to jednoduché, ale Juan Marco je muž, který se jen tak něčeho nezalekne. Na cestě za svým cílem objeví naději a novou příležitost milovat. To ona, Ana, bude tou třešničkou na dortu, ale osud jim připraví nečekanou ránu, Ana Jesús otěhotní. Jak může don juan dobýt lásku svého života, když ho osud takhle oklamal?

Ana Jesús nebude zrovna snadnou kořistí a o to méně s přispěním tří žen, které stejně jako ona mají zvláštní talent na změnění mužů.

Greta, ta používá ty nejhroznější zbraně, které žena může použít pro manipulování s mužem: city. Ana Jesús získá respekt u muže, který ji pokořil, tím, že brání svoji důstojnost ženy.

Magdalena (Natalia Ramírez) ve svých 33 letech, trpělivě ''připravuje své sítě'' na muže, kterého miluje.
A nakonec je tady slečna Revueltas (Emma Rabbe), stará panna, která až teď odhaluje klady sdílení svého lůžka s mužem, díky němu se jí totiž může splnit její největší sen: mateřství.

Všechny tyto ženy dohromady utváří klan žen, které ''ranami'' nutí muže být takovými, a v takové podobě, jak si ony představují mužský ideál.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

AAP

(Admin, 14. 8. 2010 8:24)

Tak si najeď na CSFD, tam záznam určitě máš (Kromě toho na spoustě dalších bločků;) Tohle se u nás, myslím, vysílat nebude, takže název je pouze volný překlad.

Noo

(mazecmusiq.blog.cz, 14. 8. 2010 0:59)

No takhle se asi nejmenuj když nikde není záznam že tam hraje Norkys a Luciáno..takže nikde jinde není krutá láska krom na tvm blogu

liby se mi

( natalie nanárová, 13. 2. 2008 13:00)

jeto krasny film

Norkys

(Barbara Mori, 15. 6. 2007 19:08)

Moc se těším na tuhle telenovelu

 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2021 >>